protezy piersi Anita

Posted on by

protezy piersi Anita

Protezy piersi Anita łączą w sobie naturalną formę z komfortem noszenia. Dyskretnie ukrywają nierówności oraz uzupełniają różnicę objętości . Nie uciskają i nie wrzynają się w ciało. Nie powodują podrażnień wrażliwej skóry.

Anita oferuje każdej kobiecie rozwiązanie , które najlepiej odpowiada jej indywidualnym potrzebom. Usiłuje sprostać wysokim wymaganiom , aby protezy były idealnie dopasowane , dlatego projektuje i produkuje je we własnej fabryce Bad Tólz (Oberbayern, Niemcy ) Każdy model wytwarzany jest częściowo ręcznie. Żele silikonowe służące do produkcji protez biustu są doskonale tolerowane przez skórę, ich struktura powoduje iż proteza zachowuje się jak naturalna pierś. Powłoka protez jest przyjemna i miękka w dotyku, do złudzenia przypomina skórę.

Anita jako jedyna firma na świecie wytwarza protezy silikonowe z tylną ścianką z „oddychającej” mikrofazy. Zapewnia to najwyższy komfort i indywidualne dopasowanie.

Wszystkie materiały zostały przetestowane dermatologicznie i odpowiadają normie „biokompatybilności” zgodnie z DIN ISO 10993.

Protezy piersi Anita care – zalety :

– mieszanki silikonowe są tworzone w naszych laboratoriach i stale ulepszane wg najnowszych technologii
– wyjątkowe zalety maja protezy z lekkiego silikonu z serii SoftLite. To połączenie przyjemnej , naturalnej lekkości z redukcją wagi do 35% w stosunku  do żelu silikonowego używanego w protezach z pełną kompensacją wagi
– protezy z obniżoną do 35 % wagą są optymalne dla ciała (nie ma prób wyrównania wagi  dlatego nie grozi skrzywienie kręgosłupa)
– doskonała tolerancja ze skórą dzięki naturalnemu tworzywu – kwasowi krzemowemu
– szybko dopasowują się do temperatury ciała
– waga, miękkość oraz ruchy przypominają naturalny biust
– trwałość zapewnia warstwa folii odpornej na chlor, tłuszcz , substancje oleiste oraz słoną wodę
– powłoka protez ma matową strukturę przypominającą skórę
– przyjemna w dotyku , zawsze jedwabista miękkość na skórze
– trójwymiarowe ukształtowanie protezy umożliwia optymalne dopasowanie do ciała
– niezwykle delikatne krawędzie nie powodują podrażnień skóry